• Profesjonalna obsługa prawna
  • Osobiste zaangażowanie
  • Indywidualne i przyjazne podejście do Klienta
  • 1
  • 2
  • 3

Skontaktuj się z nami

ZESPÓŁ

Laura Bogucka - Bronisz 

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację adwokacką odbyła pod patronatem prof. dr hab. Piotra Kruszyńskiego.

Specjalizuje się w prowadzeniu cywilnych sporów sądowych. W ramach doświadczenia zawodowego współpracowała z renomowanymi kancelariami, prowadziła liczne procesy sądowe w sprawach o zadośćuczynienia i odszkodowania, także reprezentując interesy ubezpieczycieli. W Kancelarii prowadzi sprawy z zakresu odpowiedzialności odszkodowawczej, także z tytułu błędów medycznych oraz ochrony dóbr osobistych. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Występuje w procesach reprezentując Klientów kancelarii w zakresie prawa pracy o odszkodowania i mobbing. Szczególne miejsce w aktywności zawodowej zajmują sprawy związane z wypadkami drogowymi. Jest obrońcą w procesach karnych.

Anna Broś - Kusior

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Akademii Krakowskiej. Studiowała również na Wydziale Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikację adwokacką odbyła pod patronatem adwokata Jana Stachury. W czasie studiów i aplikacji adwokackiej praktykowała w renomowanych Kancelariach w Warszawie i w Krakowie.

W praktyce zawodowej specjalizuje się w szeroko rozumianych zagadnieniach prawa cywilnego i rodzinnego. Prowadzi liczne spory sądowe z zakresu prawa rodzinnego. Szczególne miejsce w jej aktywności zawodowej zajmuje doradztwo prawne z zakresu prawa spółek, prawa kontraktowego i nieruchomości. Dzięki doradztwu świadczonemu na stanowisku prawnika wewnętrznego łączy wiedzę prawniczą ze znajomością praktycznych i biznesowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności w branży nieruchomości.

Agnieszka Dębowska

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Floryda. Aplikację adwokacką odbywała pod opieką prof. dr hab. Piotra Kruszyńskiego. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych, w tym karnoskarbowych i gospodarczych. Doświadczenie w pomocy prawnej osobom fizycznym oraz w obsłudze klientów biznesowych zgromadziła występując jako pełnomocnik i obrońca w licznych procesach karnych, lustracyjnych, administracyjnych, cywilnych i rodzinnych.

Aktualnie współpracuje także z kancelarią prof. dr hab. Piotra Kruszyńskiego.

Dr Adriana Bartnik

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Socjolog, prawnik i politolog. Trenerka i mediatorka. Prowadzi szkolenia i interwencje kryzysowe z zakresu mobbingu, dyskryminacji i molestowania. Autorka ekspertyz sejmowych i raportów do ONZ.

Jest wieloletnim trenerem, szkoleniowcem z zakresu komunikacji miękkiej, autorką wielu publikacji, procedur antymobbingowych i ekspertyz. Specjalizuje się w redukcji szkód związanych z konfliktami interpersonalnymi w środowisku pracy. Mediatorka ze specjalizacją w sporach pracowniczych. Obecnie pracuje także jako adiunkt w Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, odbywa aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W Kancelarii doradza w zakresie spraw związanych z prawem pracy.